Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tokat’ta Yıldızlar Judo Grup Şampiyonası yapıldı

Tokat Gençlik Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Pazar İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ev sahipliğinde düzenlenen şampiyonaya 22 ilden İdareci, antrenör ve sporcu toplam 300 kişi katıldı. Okul Sporları Yıldızlar Judo Grup yarışması açılış seremonisinin ardından konuşan Vali Yardımcısı Mehmet Sülün, iki gün süren turnuva sayesinde judo sporunun daha fazla yer tutacağına ve gençlerin heyecanının yarınlar adına umut vereceğine inandığını ifade ederek sporculara başarılar diledi.

Yapılan konuşmaların ardından bir birinden çekişmeli ve centilmence geçen müsabakalarda Okul Sporları Yıldızlar Judo Grup müsabakalarında dereceye giren sporcular belirlendi. Sıkletlerinde dereceye giren sporcuların madalyalarını Vali Yardımcısı Mehmet Sülün, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Gökhan Zahid, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürsoy Kızılgül, Spor Şube Müdürü Ömer Besler verdi. Ayrıca müsabakaya katılan tüm sporcu kafilesi doğa harikası Ballıca Mağarasını gezme imkanı buldu.

Bir önceki yazımız olan 6 aylık iş başvurusunda kura sistemine tepki başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi