Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tokatspor’da olağanüstü kongrede başkanlığa Çabuk seçildi

Lig ekiplerinden Tokatspor’da olağanüstü kongreye tek liste ile aday olarak giren Bahri Çabuk başkanlığa seçildi.

Tokatspor’un olağanüstü genel kurulu Uzunburun Tesislerinde yeterli çoğunluk sağlanarak gerçekleştirildi. Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Bekçi’nin divan heyeti başkanlığını yaptığı genel kurulda yönetim kurulu faaliyet, denetleme kurulu, mali bilançoların raporları okunurken, kulübün 5 milyon 935 bin TL borcu olduğu açıklandı. Tekrar başkanlığa aday olmayan Hasan Hüseyin Koç oylama öncesi yapmış olduğu konuşmada verilemeyecek hiçbir hesaplarının olmadıklarını söyleyerek her zaman Tokatspor’un yanında olacağını ve desteklerini esirgemeyeceğini belirtti.

Kongrede yapılan konuşmaların ardından Bahri Çabuk divana listesini sundu. Kongrede yapılan oylama ile Çabuk, Tokatspor’un yeni başkanı olarak seçildi. Bahri Çabuk, Tokatspor için yapmış oldukları mücadelelerinin devam ettiğini ifade ederek, Biz bu günlere geleceğini biliyorduk. Biz bu sefer daha donanımlı Tokatspor’a daha katkı sağlayacak bir şeklide yeniden karşınıza çıktım. Keşke birkaç aday arkadaşımız olsaydı da bizi daha iyi şeyler yapmak için zorlamış olsaydı. Ama biz onlar varmış gibi takımı ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Buradan giderken başımız dik ve Tokatspor’u iyi bir durumda bırakarak gitmek bizlere nasip olur dedi.

Tokatspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:

Dr. Ahmet Müslehittinoğlu, Abdullah Canikli, Ümit Kireççi, Ömerül Faruk Yılmaz, Fatih Özdemir Yağcı, Turgay Altıntaş, Ufuk Bayram, Cahit Özyağmur, Orhan Aynur, Melih Tuzcuoğlu, Ömer Koçoğlu, Cüneyt Cansu, İbrahim Uçar, Cengiz Güvercin, Enes Aksoy, Muhsin Şenocak.

Bir önceki yazımız olan Dracula’nın esir tutulduğu kaledeki gizli geçitte 140 metre derinliğe ulaşıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi