Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tokatlı fotoğraf sanatçılarına sertifika

Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği (TOFSAD) tarafından açılan ve bir ay süren temel fotoğrafçılık kursunu tamamlandı. Bu süreçte toplam 40 saat eğitim alan 22 kursiyer dernek tarafından düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

TOFSAD Başkanı Mustafa Kılınç, Kasım 2015’de kurulan derneğin 4.dönem kursiyerlerini mezun etmenin ve fotoğraf sanatına katkı sunacak 22 kişi daha kazandırmanın gururunu yaşadıklarını dile getirerek kısa süre içerisinde dernek üyesi birçok arkadaşın ulusal ve uluslararası birçok yarışmada ödüller aldığını hatırlattı.

Kılınç, TOFSAD Olarak 7 kez karma sergi açtık, neredeyse her hafta sonu bir etkinlik yaparak 900 adımda 900 yıllık tarih barındıran ilimizin güzelliklerini sosyal medyada paylaştık, tanıttık. Malum olduğu üzere ülkelerin ve şehirlerin gelişmişlikleri hayata geçirdikleri kültürel etkinlikleriyle ölçülür. Dernek olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizle Tokat’ımıza ve Ülkemize katkılar sunmaya devam edeceğiz dedi.

Bir önceki yazımız olan Kadın çiftçilere girişimcilik kursu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi