Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Niksar’da motosiklet uygulamaları sıklaştırıldı

Niksar ilçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme Büro Amirliği ile asayiş ekipleri havaların ısınmasıyla birlikte motosikletlerin sayısının çoğalması ve son günlerde artan gürültü kirliliğini önlemek için denetimler gerçekleştiriyor. Motosiklet sürücülerini can güvenlikleri için kask takmaları konusunda uyaran polis ekipleri, diğer yandan da sürücülerin eksik evrakları olup olmadığını kontrol ediyor. Şehrin değişik noktalarında gerçekleştirilen trafik uygulamalarında eksik evrakı olan motosiklet sürücülerine cezai işlem uygulanırken bazı motosikletler ise çekiciyle oto parka çekildi. Denetimler sırasında bazı motor sürücülerinin polisi görünce yakalanacaklarını anladıkları için motoru bırakıp kaçtıkları gözlendi.

Yaz aylarında daha fazla kullanılan motosikletlerin karıştığı kazalarda üzücü olayların yaşanmaması için İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, denetimlere sıkı bir şekilde devam edeceğini açıkladı. Ayrıca trafik ekipleri tarafından motosiklet kullanıcıları kask takmaları yönünde uyarıldı.

Bir önceki yazımız olan Yol çalışması için meyve ağaçlarının kesilmesine tepki başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi