Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Miniklerin forma sponsorluğu dilekçesini belediye kabul etti

sınıf kız öğrencilerinin şirin dilekçeleriyle talep ettikleri sponsorluk isteği belediye başkanlığı tarafından kabul edildi.

Reşadiye ilçe merkezinde eğitim veren Atatürk Ortaokulu 5-E sınıfı öğrencileri Mayıs ayında gerçekleşecek olan okullar arası bayan futbol müsabakalarında ihtiyaç duydukları forma için sponsorluk arayışına girdi. Bu taleplerini kendi kaleme aldıkları dilekçe ile Reşadiye Belediyesi’ne ileten öğrencilere Belediye Başkanı Cemil Kılıç kısa süre içerisinde cevap verdi.

Başkan Kılıç, kız futbol takımı sporcuları için üzerinde Reşadiye Belediyesi’nin sponsorluk yazısı bulunan formaları makam odasında teslim etti. Kılıç burada yaptığı açıklamada,Atatürk Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi kızlarımız bizlere kendilerinin yazdığı dilekçe ile futbol takımları için sponsorluk başvurusunda bulundular. Bizlerde öğrencilerimizin bu isteklerini kırmayarak mayıs ayında gerçekleştirilecek turnuva öncesinde kendilerine yardımcı olduk. Hem kendilerine hem de turnuvaya katılan diğer öğrencilerimize başarılar diliyorum dedi.

Bir önceki yazımız olan Tokat’tan Fransız siyaset bilimciye suç duyurusu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi