Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

MHP Reşadiye İlçe Başkanı Öztürk, güven tazeledi

Reşadiye MHP İlçe Kongresi Halk Eğitim Merkezi salonunda yapıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okumasıyla başlayan kongrede daha sonra divan teşekkülüne geçildi. Faaliyet raporu ve tahmini bütçe okundu. Kongreye MHP Genel Merkezi tarafından, 17 Ekim 2016 tarihinde yeni bir yönetim kurması için atanan Ahmet Öztürk kongreye tek listeyle girdi. Kongrede konuşma yapan Öztürk,Hedefimiz, genelde ve yerelde iktidar olmak. Bu hedefte siz değerli arkadaşlarımızdan ve dava arkadaşlarımızdan destek istiyorum dedi.

Özçelik, referandumun bir yerel seçim olmadığını belirterek,Bazı arkadaşlarımız, mensubu olduğumuz partiyi iktidar partisine yamak olmakla, değnek olmakla, yargılayan arkadaşlarımız var. Bunların süreci anayasa değişikliğini, değişikliğin arkasındaki planı, Türkiye’nin içerisindeki süreci iyi anlamaları gerektiğini düşünüyorum diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından düzenlenen kongrede 147 delegeden 59’unun oyunu alan Öztürk, güven tazeledi.

Bir önceki yazımız olan Afrika’da Türk hekimleri 780 çocuğu sünnet etti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi