Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kort tenis takımı kurulduğu yıl şampiyon oldu

Tokat’ta düzenlenen Kort Tenisi yarışması il finallerinde küçük kızlar kategorisinde Mimar Sinan Ortaokulu sporcuları şampiyon oldu. Turhal Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer, başarılı öğrenciler ile birlikte Okul Müdürü Niyazi Akşahin, beden eğitim öğretmenleri Kadir Cihan Özyiğit ve Serdar Aydın Bölükbaş’ı makamında kabul etti. Ziyarette Müdür Akşahin, Kort Tenisi takımı bu sene ilk defa kurduklarını ve il şampiyonu olduklarını kaydetti.

Kaymakam Üçer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,Okul sporlarında pek yaygın olmayan Kort Tenisi’nde ilk defa bu sene kurulan ve ilçemiz Mimar Sinan Ortaokulumuz küçük kız takımının il şampiyonu olmasından mutluluk duydum. Tenis gibi spor dalları özellikle çocuklara dikkatlerini yoğunlaştırma becerisi kazandırması bakımından çok önemlidir. Bu vesile ile başarının mimarı küçük kızlarımız başta olmak üzere antrenörlerini, okul öğretmen ve idarecilerimizi kutluyorum. Aynı başarıyı grup müsabakalarında da göstermelerini temenni ediyorum dedi.

Bir önceki yazımız olan Vatandaşlar sabah namazında Çanakkale şehitleri için dua etti başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir