Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Gençler sabah namazında buluştu

Tokat’ta, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gençler Sabah Namazında Buluşuyor sloganıyla başlatılan sabah namazı programı gerçekleştirildi.
Tokat Gençlik Merkezi tarafından organize edilen programda gençler Hatuniye Meydan Camisi’nde buluştu. Programa Kredi ve Yurtlar Kurumu Tokat İl Müdürlüğü Üniversite gençlik kulüpleri ve STK’lar destek verdi. Gençlerin yoğun katılım sağladığı program sabah namazın ardından kahvaltı ile sona erdi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, gençleri hem ahlaki anlamında hem de ülkenin birliği ve beraberliği açısından bu tür faaliyetlerle bir araya getirmenin önemli olduğunu ifade ederek, “Yıl boyunca bu programlarımız devam edecek. Tokat gençliğine; gençlik merkezlerimizin öncülüğünde milli ve manevi değerlerle yetişmesine katkı sunmaya devam edecek. Tokat Gençlik Merkezlerimizin Sayın Bakanımızın himayelerinde gençlerimizin ilgi ve ihtiyaçları doğrultusunda sosyal,kültürel,sportif ve sanatsal alanlarda çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.Her türlü etkinliğin gönüllülük esasına dayalı ve ücretsiz olarak tüm gençlerimiz faydalanmaktadır” dedi.

Bir önceki yazımız olan Akil Muhtar Erdem Sokak tarihi dokuya uygun onarılacak başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi