Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

GAÜN Polis Eğitim Merkez’ine eğitim desteği verecek

Okulda görevli Komiser Berna Öncü ve GAÜN Rektör Danışmanı Doç. Dr. Mehmet Emin Sönmez ve Yrd. Doç. Dr. Mehmet Biçici’nin de bulunduğu bulunduğu ziyarette Rektör Gür’e görevinde başarı dileğini ileten Gaziantep POMEM Müdürü Kemal Özkoç, 414 öğrencileri bulunduğunu vurgularken, polis adaylarının eğitimi konusunda başta polis mevzuatı olmak üzere çeşitli konularda GAÜN’ün akademik kadrosundan yararlanmak istediklerini belirtti. Özkoç, Ayrıca, başta siz olmak üzere değerli hocalarımızın konferanslarıyla öğrencilerimizin eğitimine katkıda bulunmanızdan mutlu olacağız dedi.

GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür de, polis teşkilatının Türkiye için öneminin 15 Temmuz darbe girişimi sırasında bir kez daha görüldüğünü belirtirken, Bu önemli teşkilatımız için üniversite olarak gereken her türlü desteği vermeye hazırız. Hoca desteği ise kadromuzda bulunan tüm hocalarımızla hazırız. Konferans istiyorsanız veririz. Yeter ki, el birliğiyle ülkesini seven, milletine, devletine bağlı polislerimizin yetişmesini sağlayalım dedi.

Bir önceki yazımız olan Gaün'den Polis Okuluna Eğitim Desteği başlıklı makalemizde den, Desteği ve Eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi