Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Erbaa’da 18 Mart Töreni

İlçe Şehitliğinde düzenlenen törende anıtıa İlçe Kaymakamı Bülent Karacan, Belediye Başkanlığı ve Gaziler Derneğinin çelenkleri sunuldu.

Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan Şehitlik anı defterine Dünya tarihinde eşine az rastlanır kahramanlık mücadelelerinden olan Çanakkale Zaferinin 102’inci yılını kutlamanın onur ve gururunu yaşarken kutsal vatan toprağı için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Türkiye Cumhuriyeti, yurdunu seven, ülkesine inanan ve kendini Türk Ulusuna adayan ülkesi için canını seve seve veren kahraman şehitlerimizin ve gazilerimizin bizlere en büyük mirasıdır. Türk Milleti birlik ve beraberliği ile bir çok zorluğun üstesinden gelmiş hiçbir zaman esaret altına girmemiş ve her zaman tarihe yön veren parlak zaferlere imza atmıştır. diye yazdı.

İlçe Kaymakamı Bülent Karacan, Erbaa Belediye Başkan Vekili Bülent Uzun, Garnizon Komutanı Binbaşı Nail Gözütok, İlçe Emniyet Müdür Vekili Hasan Tahsin Çimen, İlçe Müftüsü Mehmet Ceylan şehitlerin kabrine çiçek bıraktı. Duaların okunmasının ardından tören sona erdi.

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Zaferi’nin 102. yıl dönümü başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir