Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ahde vefa gecesi

Yeşil Vadi Sosyal Tesislerinde iş adamı İbrahim Bülbül tarafından düzenlenen programa Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan, Yıldızeli Belediye Başkanı Yılmaz Navruz, mahalle muhtarlarının yanı sıra Sivas’tan da bir çok davetli katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ahde vefa gecesinde konuşan İbrahim Bülbül, Hükümetimizin istikrarı, konut faizlerinin düşük olmasından dolayı halkımızdan dairelere yoğun talep geldi. Biz de bu talep üzerine anne baba duası ve büyük ustamızın hükümetimizde ki sağladığı başarıdan ötürü şahsımın, ailemin ve etrafımdaki insanların hayatındaki gelişimden ötürü Cumhurbaşkanımıza ahde vefa borcum var. 16 Nisan referandumunda herkesin Evet demesi için çağrıda bulunuyorum dedi.

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ise düzenlenen geceden dolayı iş adamı Bülbül’e teşekkür ederek, “Referandum sonucu ne olursa olsun asla bizi kutuplaştırmamalı. Bizler her de neden “evet” dememiz gerektiğini anlatacağız, evet dediğimizde ülkemizi ne gibi güzelliklerin beklediği anlatacağız. Sonuçta milletimiz ne derse 16 Nisan akşamında sandıktan ne çıkarsa o başımızın tacı olacak. Eğer ki şuan ki sistemimiz, şuan ki anayasamız bize yetmiş olsaydı bizi ileriye götürecek olsaydı, inanın böyle bir değişikliğe ihtiyaç duyulmazdı. Şu anki sistemimiz anayasamız Türkiye’ye yetmiyor. Bunun için zaten ülkemizin ilerlemesini istemeyenler yeni sistemi istemiyor. Biliyorum ki sizler kapı kapı gezip yeni sistemi anlatacaksınız unutmayalım ki ülkemizin bekası için evetler çok önemli” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Down sendromlu çocuklar gönüllerince eğlendi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir