Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

CHP’li kadınlardan, Bakan Kaya’ya destek

Bu ülkeye hakarettir dedi.

Genel Başkan Fatma Köse, CHP Tokat İl Binasında partili kadınlarla bir araya geldi. Burada neden hayır dediklerini anlatan Köse’ye gazeteciler, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya Hollanda’da gösterilen tutum ile ilgili soru sordu. Köse, Kaya’ya yapılanı ülkeye karşı yapılmış bir hakaret olarak kabul ettiklerini belirtip, Şimdi o tabi ki bu ülkeye yapılan en büyük kötülüktür. Öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Bizim bakanımıza, seçilmiş milletvekilimize yurt dışında yapılan bu bir hakarettir. Bu ülkeye hakarettir. Öncelikle bunu kabul edelim şeklinde cevap verdi.

Başkan Köse’ye yapmayı düşündükleri bir yurt dışı programı olup olmadığı da soruldu. Hepsini iptal ettiklerini söyleyen Köse, Vardı ve iptal ettik. Çünkü ülkeye karşı bir hakarettir bu. O nedenle hem parti üst kademelerinde hem de bizim tüm yurt dışı çalışmalarımızı iptal ettik. Çünkü biz ülkemizin hiç bir ülke karşısında eğilmesine, hor görülmesine ve bu duruma düşürülmesine asla rıza gösteremeyiz dedi.

Bir önceki yazımız olan Erbaa yaprağına coğrafi işaret başvurusu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi