Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Başkan Eroğlu, 42 mahallede halkla buluşacak

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Mahalle Buluşmaları programı kapsamında 42 mahallede halkla buluşacak.
Tokat’ta mahalle buluşmaları programı kapsamında Başkan Eroğlu, Devegörmez Mahallesi’nde incelemelerde bulunarak mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Bir günde iki mahalle de temaslarda bulunan Başkan Eroğlu’na Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve muhtarlar eşlik ediyor. Sabah saatlerinde başladığı mahalle gezileri de eksikleri yapılması gerekenleri yerinde belirleyen Başkan Eroğlu, daha sonra mahalle sakinleri ile bir araya gelerek sorunlarını dinleyerek not alıyor. Ayrıca mahalle sakinlerine yaptıkları çalışmalar ile 2017 yılında yapacakları projeleri anlatan Başkan Eroğlu, “Şehrimizi ortak akılla yönetmeye devam edeceğiz. Bu kapsamda düzenlemiş olduğumuz mahalle toplantılarında mahalle sakinlerimizin mahallemiz ve şehrimiz hakkındaki düşüncelerini not alıyoruz” diye konuştu.
Başkan Eroğlu, yaklaşık 10 gün içerisinde Esentepe, Yenimahalle, Bahçelievler, Karşıyaka, Mahmutpaşa, Devegörmez, Yeşilova mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Bir önceki yazımız olan Okul bahçesine giren yavru köpek ilgi odağı oldu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi