Tokat Haberleri, Tokat Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AÖF'den önemli uyarı! Bugünden sonra yapamayacaklar

13 Şubat pazartesi günü başlayan AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 24 Şubat cuma günü sona erecek. Kayıt yenileme ile ilgili açıklama yapan Açıköğretim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Yücel Güney AÖF kayıt yenilemelerini son güne bırakan üniversite öğrencilerinin kredi kartıyla ödeme yapamayacakları uyarısında bulundu.

İşte Prof. Dr. Güney’in o açıklaması; “Çok önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum. Son gün kredi kartıyla ödeme maalesef yapılamamaktadır. Bu yüzden öğrencilerimizin kayıt yenileme işlemlerini son güne bırakmamalarını öneriyoruz. Eğer son güne bırakmış öğrencilerimiz varsa da bunu ATM’leri kullanarak yapmasını tavsiye ediyoruz. Ayrıca üniversite olarak öğrencilerimize, internet ve telefon aracılığıyla verdiğimiz öğrenci destek sistemimiz aktif olarak çalışıyor. Öğrencilerimizin kayıt yenileme esnasında takıldıkları noktalarda bize ulaşarak destek almalarını bekliyoruz. Bir de öğrencilerimize, kayıtlarını yaptıktan sonra bürolardan kitaplarını almaları gerektiğini bir kez daha hatırlatıyoruz” diye konuştu.

PEKİ AÖF KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR?

Bir önceki yazımız olan KPSS başvuru tarihleri ne zaman? KPSS başvuruları başladı | KPSS 2017 başlıklı makalemizde haber, haberler ve kpss hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi